1.    
  2.     Що повинен вміти хороший репетитор

Що повинен вміти хороший репетитор

02.11.2017

Фото Що повинен вміти хороший репетиторКиїв є найбільшим освітнім центром України, природно, що характерні проблеми в цій сфері спостерігаються ля всієї країни. Головна з них – недостатній, з різних причин, освітній рівень випускників середніх навчальних закладів, що створює перешкоди для вступу у Вузи та подальшого в них навчання. Тому сьогодні в Києві у величезних масштабах затребувані послуги репетиторів.

Навіщо ж потрібен репетитор?

В теорії шкільний курс навчання дає необхідний об’єм знань для продовження освіти, включаючи вищу. Але, лише в теорії. Хтось із учнів пропускає заняття через хворобу або сімейними обставинами, хто елементарно лінується, в якійсь із шкіл рівень викладання нижче необхідних стандартів. Ситуації цілком реальні і життєві.

Тому перша і головна задача будь-якого репетитора зводиться до виявлення і ліквідації прогалин у знаннях, отриманих за період навчання в школі і допомоги у підтягуванні підсумкових оцінок до прийнятного рівня, а також підготовка до складання тестів ЗНО та вступних іспитів у ВУЗ. Але не тільки.

 

Різниця між школою і ВУЗом

Методики навчання у вищих навчальних закладах сильно відрізняються від таких у звичайних школах. І завдання цього репетитора входить і підготовка до змін у даній сфері. Зокрема навчання самостійній роботі, в тому числі до написання:

  • рефератів;
  • курсових робіт;
  • контрольних та інше.

Та й підхід до складання іспитів і заліків в ВУЗах значно відрізняється від шкільної, що також слід враховувати при роботі репетитора. Причому потрібно готуватися не тільки до навчання у вітчизняних, але й закордонних ВУЗах, адже все більше українських абітурієнтів воліють продовжувати освіту у закордонних вищих навчальних закладах.

Однак завдання фахівця такого профілю не зводяться до вироблення вузьконаправлених навичок виконання окремих завдань. Давно помічено, що люди з широким кругозором і значною ерудицією швидше і легше опановують новими знаннями.

Тому репетитор зобов’язаний попрацювати і в цьому відношенні, якщо він хоче добитися успіху у своїй роботі. І по-справжньому кваліфікований педагог здатний впоратися з усіма перерахованими завданнями.

Написати коментар